Przejdź do głównej zawartości

Apelowanie

Czy Fundacja Avalon drukuje dla podopiecznych ulotki informacyjne?

Fundacja zapewnia zaprojektowanie i wydrukowanie ulotek każdemu beneficjentowi, który w Porozumieniu podpisał zgodę na przetwarzanie wizerunku oraz danych osobowych w celach informacyjnych (zgodę można również uzupełnić mailowo na późniejszym etapie). Ulotki drukujemy zgodnie z obowiązującą szatą graficzną (identyczną dla wszystkich Podopiecznych).

Zachęcamy, aby do darczyńców apelować o konkretną formę wsparcia. Darczyńca często mając do wyboru wiele możliwości pomocy, nie decyduje się na żadną z nich, dlatego przygotowaliśmy dwa szablony ulotek: 1,5% i darowizna. Poniższe szablony, na których nadrukowujemy tekst i zdjęcie zawierają krótką instrukcję do stworzenia apelu, która mamy nadzieję pomoże przygotować prośbę o wsparcie.

Ulotki są w pełni spersonalizowane. Fundacja zapewnia bezpłatnie wydruk 200 sztuk ulotek na każdy rok kalendarzowy. Aby otrzymać od Fundacji spersonalizowane ulotki informacyjne należy przesłać na adres mailowy [email protected] propozycję tekstu oraz zdjęcie, które mają znaleźć się na ulotce (zdjęcie nie jest obowiązkowe, ale znacznie zwiększa efektywność apelowania). Fundacja zastrzega sobie prawo do edycji tekstu i zdjęcia. Ulotki wysyłamy bezpłatnie za pośrednictwem firmy kurierskiej. Ulotki można również odebrać osobiście w biurze Fundacji.

W ramach przysługujących darmowych ulotek można również zamówić ulotki w języku angielskim. W ulotkach angielskich nie ma możliwości personalizacji tekstu (jest on taki sam dla wszystkich Podopiecznych). Oczywiście spersonalizowaniu ulegają zdjęcie i szczegółowe dane do przelewu.

Oprócz ulotek, Fundacja zapewnia zaprojektowanie i wydrukowanie wizytówek (w formacie 85 x 55 mm) każdemu beneficjentowi, który w Porozumieniu podpisał zgodę na przetwarzanie wizerunku oraz danych osobowych w celach informacyjnych (zgodę można również uzupełnić mailowo na późniejszym etapie). Wizytówki drukujemy zgodnie z obowiązującą szatą graficzną (identyczną dla wszystkich Podopiecznych).

Poniżej znajduje się aktualny szablon, który zostanie spersonalizowany pod względem nazwiska i numeru subkonta danego Podopiecznego:

Fundacja zapewnia bezpłatnie wydruk 200 sztuk wizytówek na każdy rok kalendarzowy. Aby otrzymać od Fundacji spersonalizowane wizytówki należy przesłać taką dyspozycję na adres mailowy: [email protected] (można to zrobić przy okazji zamówienia na ulotki/założenie profilu).

Wizytówek nie można wymienić na ulotki i odwrotnie. Niewykorzystana pula wizytówek nie przepada i przechodzi na kolejny rok kalendarzowy.

Wizytówki (tak jak w przypadku ulotek informacyjnych w formacie A5) wysyłamy bezpłatnie za pośrednictwem firmy kurierskiej. Można je również odebrać osobiście w biurze Fundacji.