Wsparcie podopiecznych

Każdy człowiek zasługuje na szacunek, równe prawa, traktowanie i dostępność miejsc i usług. Fundacja Avalon powstała, by pomagać, leczyć i walczyć z wykluczeniem. Dla nas każda osoba z niepełnosprawnością czy przewlekle chora to indywidualna historia, którą możemy napisać wspólnie.

Monika Szynkowska na ściance wspinaczkowej.
Na zdjęciu fizjoterapeutka i pacjentka podczas zajęć VR.
  • Monika Szynkowska na ściance wspinaczkowej.
  • Na zdjęciu fizjoterapeutka i pacjentka podczas zajęć VR.

1,5% podatku

Przekazując 1,5% podatku możesz pomóc Fundacji, a także jej podopiecznym. To nic nie kosztuje!

Darowizna

Chcesz wesprzeć działania Fundacji lub pomóc konkretnej osobie z grona naszych podopiecznych? Przekaż darowiznę za pomocą formularza wpłaty, przelewu internetowego lub klasycznego przekazu pocztowego.

Helpuj.pl

Dedykowany podopiecznym Fundacji Avalon portal zbiórkowy, na którym możesz pomagać im spełniać marzenia, a także pomagać aktywnie przez kreatywne wyzwania charytatywne!

SMS charytatywny

Najprostsza forma darowizny, którą można wesprzeć zarówno wybranego podopiecznego, jak i realizację celów statutowych Fundacji Avalon.

Przelew na telefon BLIK

Chcesz pomóc, ale zależy Ci na czasie i potrzebujesz szybkiego rozwiązania? Przekazanie darowizny za pomocą błyskawicznego przelewu na telefon BLIK będzie idealną opcją dla Ciebie!

FaniMani

Często robisz zakupy online? Przy tej okazji przekaż darowiznę, która Cię nic nie kosztuje!

Allegro

Aukcje charytatywne – licytujesz i pomagasz! Sprawdź jak to zrobić i kogo możesz w ten sposób wesprzeć.

Zbiórki na Facebooku

Spędzasz dużo czasu na Facebooku? Przeznacz chwilę na założenie zbiórki na rzecz Fundacji lub jej podopiecznych. Możesz to zrobić nie tylko kiedy zbliżają się Twoje urodziny.

Zbiórka publiczna

Akcja Kwestarska w ramach Zbiórki Publicznej Fundacji Avalon to świetna możliwość pozyskania dodatkowych środków na subkoncie lub wsparcia celów statutowych Fundacji. Zgłoś akcję i skorzystaj z darmowych materiałów oraz wsparcia merytorycznego naszych specjalistów.

Przelewy walutowe i zagraniczne

Chcesz przekazać darowiznę z zagranicy? To nie problem!

Na co idą Twoje pieniądze?

Leczenie i rehabilitacja

Proces leczenia oraz rehabilitacji często jest bardzo kosztowny i wymaga wielu wyrzeczeń. Podopieczni dzięki środkom zgromadzonym na subkoncie mogą sfinansować kosztowne leki oraz niezbędne terapie, które pomagają im zwiększać swoją sprawość.

Aktywizacja społeczna i zawodowa

Życie z niepełnosprawością czy chorobą stawia wiele wyzwań, zwłaszcza wtedy kiedy chce się być aktywnym i samodzielnym. Przekazane fundusze subkontowicze mogą przeznaczyć na zakup sprzętów niezbędnych do pracy i życia codziennego, np. aktywnego wózka czy dostosowanego komputera.

Spełnianie marzeń

Ograniczone możliwości ciała nie oznaczają, że osoba przestaje mieć marzenia. Jako Fundacja doskonale rozumiemy, że spełnienie jednego z nich może proprawić stan zdrowia bardziej niż niejeden lek. Dlatego umożliwiamy przekazanie środków na takie cele – to może być dostosowanie kuchni, wyjazd na turnus rehabilitacyjny czy pójście na koncert ulubionego zespołu.

Do tej pory wypłaciliśmy
naszym podopiecznym 400 mln zł