Dodatkowe możliwości zbierania środków

Jak korzystać z FaniMani?

FaniMani to kolejny serwis internetowy, który daje możliwość gromadzenia dodatkowych środków na subkontach podopiecznych Fundacji Avalon. Dzięki współpracy z ponad 1700 sklepów internetowych, serwis FaniMani pozwala na przekazanie części z zysków sklepu na rzecz wybranej organizacji, a także konkretnego podopiecznego. Skorzystanie z FaniMani jest całkowicie bezpłatne, robiąc zakupy Kupujący nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Dostępne są dwie możliwości wspierania naszych podopiecznych przez serwis FaniMani:

Dla osób, które posiadają internetową ulotkę na stronie Fundacji Avalon w zakładce Nasi podopieczni:

1. Kupujący zakłada własne konto na www.fanimani.pl i loguje się na nie.
  2. Po zalogowaniu na swoim koncie Kupujący wybiera naszego podopiecznego jako cel, który chce wesprzeć. Cel można odnaleźć bezpośrednio w serwisie FaniMani wpisując w wyszukiwarce imię, nazwisko lub numer subkonta naszego podopiecznego lub odnaleźć profil Podopieczego na stronie internetowej Fundacji Avalon i w profilu danego podopiecznego nacisnąć ikonkę FaniMani.
  3. Następnie w profilu Podopiecznego na FaniMani należy kliknąć ikonkę „Wybieram” bądź „DODAJ ROZSZERZENIE”
  4. Kupujący robi zakupy w wybranym sklepie internetowym, klikając logo sklepu na stronie FaniMani.
  5. Po zakończonej transakcji sklep przekaże część środków ze sprzedaży na podane subkonto. (Rozliczenia ze środków wpływających z serwisu FaniMani przekazywane są na poszczególne subkonta raz na kwartał.)
W celu założenia indywidualnego profilu naszego podopiecznego w serwisie FaniMani trzeba zgłosić się do Działu Subkont mailowo na adres e-mail: [email protected] lub osobiście.

Dla osób, które nie posiadają ulotki i nie chcą indywidualnego profilu w serwisie FaniMani, natomiast chcą korzystać z tej możliwości:

1. Kupujący zakłada własne konto na www.fanimani.pl i loguje się na nie.
  2. Po zalogowaniu na swoim koncie Kupujący wybiera Fundację Avalon jako cel, który chce wesprzeć.
  3. Następnie Kupujący wybiera podopiecznego, któremu chce pomóc, wpisując jego identyfikator (nazwisko i numer subkonta) w polu „Dodatkowe informacje” (pole to znajduje się w zakładce: „Moje konto” – „Ustawienia”).

Regulamin określający korzystanie z serwisu FaniMani w Fundacji Avalon.