Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
FaniMani

 

Nasza Fundacja współpracuje z serwisem FaniMani.pl, dzięki któremu osoby robiące zakupy przez Internet mogą pomagać wybranym organizacjom. W programie uczestniczy ponad 800 wiodących sklepów internetowych, a kupowanie za pośrednictwem tego serwisu nie generuje dodatkowych kosztów! Kupujący robi zakupy za taką samą cenę, a sklep przekazuje część z zysku na rzecz wybranej przez Kupującego organizacji.

FaniMani umożliwia przekazywanie wpłat nie tylko dla Fundacji, ale i na rzecz konkretnych Podopiecznych. Właśnie ruszyliśmy z nową możliwością przekazywania środków na poszczególnych Beneficjentów Fundacji poprzez zakładanie indywidulanego profilu Podopiecznego w serwisie FaniMani

Profil Fundacji Avalon wraz z poszczególnymi profilami naszych Podopiecznych znajdziecie tutaj.

Dostępne są dwie możliwości wspierania naszych Podopiecznych przez serwis FaniMani:

 • Dla osób, które posiadają internetową ulotkę na stronie Fundacji Avalon w zakładce Podopieczni (tutaj):
 1. Kupujący zakłada własne konto na www.fanimani.pl i loguje się na nie.
 2. Po zalogowaniu na swoim koncie Kupujący wybiera naszego Podopiecznego jako cel, który chce wesprzeć. Cel można odnaleźć bezpośrednio w serwisie FaniMani wpisując w wyszukiwarce imię, nazwisko lub numer subkonta naszego Podopiecznego lub odnaleźć profil Podopiecznego na stronie internetowej Fundacji Avalon i w profilu danego Podopiecznego nacisnąć ikonkę FaniMani.
  Logo FaniMani
 3. Następnie w profilu Podopiecznego na FaniMani należy kliknąć ikonkę „Wspieraj”.
 4. Kupujący robi zakupy w wybranym sklepie internetowym, klikając logo sklepu na stronie FaniMani.
 5. Sklep przekazuje część zysku na wskazane przez Kupującego subkonto!
 • Dla osób, które nie posiadają ulotki i nie chcą indywidualnego profilu w serwisie FaniMani, natomiast chcą korzystać z tej możliwości:
 1. Kupujący zakłada własne konto na www.fanimani.pl i loguje się na nie.
 2. Po zalogowaniu na swoim koncie Kupujący wybiera Fundację Avalon jako cel, który chce wesprzeć.
 3. Następnie Kupujący wybiera Podopiecznego, któremu chce pomóc, wpisując jego identyfikator (nazwisko i numer subkonta) w polu "Dodatkowe informacje" (pole to znajduje się w zakładce: "Moje konto" - "Ustawienia").
 4. Kupujący robi zakupy w wybranym sklepie internetowym, klikając logo sklepu na stronie FaniMani.
 5. Sklep przekazuje część zysku na wskazane przez Kupującego subkonto!

Więcej na temat kupowania i pomagania przez FaniMani tutaj.

 

OD CIEBIE ZALEŻY ILE WPŁAT UZBIERASZ!

 

Regulamin korzystania z Fani Mani będąc Podopiecznym Fundacji Avalon znajduje się tutaj.

 

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36  lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i promocyjnych, a także w celach  kontaktowych oraz statystycznych administratora danych. W razie wyrażenia przez Panią/Pana odrębnej zgody dane w zakresie imienia, nazwiska, wizerunku będą udostępnione sponsorom Fundacji Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym w ich celach promocyjnych i reklamowych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść  skargę do organu nadzorczego.

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!