FaniMani

Nasza Fundacja współpracuje z serwisem FaniMani.pl, dzięki któremu osoby robiące zakupy przez Internet mogą pomagać wybranym organizacjom. W programie uczestniczy ponad 1700 wiodących sklepów internetowych, a kupowanie za pośrednictwem tego serwisu nie generuje dodatkowych kosztów! Robisz zakupy za taką samą cenę, a sklep przekazuje część z zysku na rzecz wybranej przez Ciebie organizacji.

Została przygotowana też specjalna wtyczka do Twojej przeglądarki, która przypomni Ci, że w danym sklepie online możesz przekazać darowiznę za pomocą tego rozwiązania.

FaniMani umożliwia przekazywanie wpłat nie tylko dla Fundacji, ale i na rzecz konkretnych Podopiecznych. Profil Fundacji Avalon wraz z poszczególnymi profilami naszych Podopiecznych znajdziesz tutaj.

Dostępne są dwie możliwości wspierania naszych Podopiecznych przez serwis FaniMani:

Dla osób, które posiadają internetową ulotkę na stronie Fundacji Avalon w zakładce Nasi podopieczni:

1. Kupujący zakłada własne konto na www.fanimani.pl i loguje się na nie.
  2. Po zalogowaniu na swoim koncie Kupujący wybiera naszego podopiecznego jako cel, który chce wesprzeć. Cel można odnaleźć bezpośrednio w serwisie FaniMani wpisując w wyszukiwarce imię, nazwisko lub numer subkonta naszego podopiecznego lub odnaleźć profil podopiecznego na stronie internetowej Fundacji Avalon i w profilu danego podopiecznego nacisnąć ikonkę FaniMani.
  3. Następnie w profilu podopiecznego na FaniMani należy kliknąć ikonkę „Wspieraj”.
  4. Kupujący robi zakupy w wybranym sklepie internetowym, klikając logo sklepu na stronie FaniMani.
  5. Sklep przekazuje część zysku na wskazane przez Kupującego subkonto!

Dla osób, które nie posiadają ulotki i nie chcą indywidualnego profilu w serwisie FaniMani, natomiast chcą korzystać z tej możliwości:

1. Kupujący zakłada własne konto na www.fanimani.pl i loguje się na nie.
  2. Po zalogowaniu na swoim koncie Kupujący wybiera Fundację Avalon jako cel, który chce wesprzeć.
  3. Następnie Kupujący wybiera podopiecznego, któremu chce pomóc, wpisując jego identyfikator (nazwisko i numer subkonta) w polu „Dodatkowe informacje” (pole to znajduje się w zakładce: „Moje konto” – „Ustawienia”).
  5. Sklep przekazuje część zysku na wskazane przez Kupującego subkonto!

Więcej na temat kupowania i pomagania przez FaniMani tutaj.

OD CIEBIE ZALEŻY ILE WPŁAT UZBIERASZ!

Regulamin korzystania z Fani Mani będąc Podopiecznym Fundacji Avalon

Klauzula informacyjna odnośnie przetwarzania danych osobowych