Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Wąsowski Stanisław

Nazywam się Stanisław Wąsowski, mam 53 lata. W maju 2015 roku zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy żołądka. Już w czerwcu i lipcu przeszedłem dwie poważne operacje ratujące życie. Usunięto mi cały żołądek oraz śledzionę. Obecnie jestem pod opieką onkologiczną. Podjąłem dalsze leczenie w prywatnym Instytucie, aby szybciej wrócić do pełnego zdrowia, dlatego też w obecnej chwili jestem poddawany zabiegom hipertermii, co ma uniemożliwić przerzuty choroby. Biorę również suplementację ziołową, która wzmacnia i uodparnia organizm. Leczenie to jest jednak dość kosztowne – przekraczające 2 tys. zł miesięcznie. Jeżeli leczenie to pozwoli mi powrócić do zdrowia, jak również do pracy, to warto je kontynuować. Wraz z żoną prosimy o pomoc. Gorąco wierzymy, że z Państwa pomocą i wsparciem nam się uda.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wąsowski, 5153 pomagacie mi Państwo sfinansować dalsze leczenie.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 3453
Ulotkę wygenerowano: 38
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież