Helpuj.pl

Zbiórki na ważny cel!

Funkcjonujący od 5 lat portal crowdfundingowy Fundacji Avalon daje możliwość założenia zbiórki charytatywnej – zarówno na koszty związane z leczeniem, terapią, zakupem specjalistycznego sprzętu ortopedycznego czy rehabilitacją, jak i na realizację marzeń, z czego skorzystały już setki podopiecznych Fundacji – osób w potrzebie – z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych.

Co wyróżnia Helpuj.pl?

Cechą wyróżniającą Helpuj.pl na tle innych portali charytatywnych są specjalne akcje, wspomagające zbiórkowiczów.

Oprócz standardowych zbiórek pieniężnych, pomagających w zmaganiach z chorobą czy niepełnosprawnością, na portalu Helpuj.pl powstał unikatowy system wyzwań, dzięki którym darczyńcy mogą zachęcać przyjaciół, bliskich i znajomych, a nawet współpracowników do tworzenia społeczności helpujących, czyli wspierających daną zbiórkę w portalu. Wyzwania realizowane grupowo to świetny sposób na integrację, rozwijanie wyobraźni i dobrą zabawę. Angażują się w nie osoby indywidualne, szkoły, firmy, rodziny i znane osoby.

Co wyróżnia Helpuj.pl?

Realne wsparcie podopiecznych Fundacji Avalon

Skuteczny serwis do gromadzenia środków pieniężnych

Darmowe stworzenie i prowadzenie zbiórki

Proste i intuicyjne założenie zbiórki na różne cele

Brak ukrytych opłat – pobieramy jedynie 4,5% od zebranej kwoty na pokrycie opłaty manipulacyjnej, 95,5% trafia do zbiórkowicza

Możliwość zorganizowania oryginalnej akcji do każdej zbiórki

Misja projektu

Portal Helpuj.pl to miejsce, w którym można pomagać i otrzymywać pomoc. Za sukcesem każdej zbiórki na Helpuj.pl kryje się autentyczna, rzetelnie opowiedziana historia, która budzi w odbiorcach zaufanie i chęć niesienia pomocy.

Nasz zespół, skupiając się na potrzebujących, udostępnia praktyczne narzędzia i udziela wsparcia w promowaniu oraz prowadzeniu zbiórek, by zbieranie było proste, efektywne i niosło radość.

W Helpuj wierzymy, że pomaganie leży w ludzkiej naturze, przywraca wiarę i zmienia czyjś świat na lepszy.

Obserwuj nas

Opinie użytkowników Helpuj.pl

• Dzięki zbiórce uwierzyłem w ludzi, ich empatię. A dokładnie – doświadczyłem jej.

Michał Wideński

• Z jednej strony cieszę się, że moje helpowanie dobiegło końca i to ze 100% rezultatem, co pozwoli mi na realizację zakupu ortez, ale też brakuje mi emocji związanych z akcjami. To jest coś wspaniałego!

Łukasz Gała

• Helpuj rozszerza horyzonty!

Monika Szynkowska

• To była cudowna przygoda, z udziałem wspaniałych ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń. Dla mnie to moment w życiu, który zapisze się do samego końca dzięki ludziom, którzy byli i są blisko mnie.

Katarzyna Głowacka