Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki

Jak korzystać z charytatywni.allegro?

 

 

Fundacja posiada konto w serwisie Allegro Charytatywni

 

Serwis Allegro Charytatywni daje możliwość gromadzenia dodatkowych środków na rzecz Fundacji oraz subkonta naszych Podopiecznych poprzez prowadzenie aukcji charytatywnych. Aukcje mogą być organizowane przez samych Podopiecznych, ale i każdą osobę która jest zarejestrowana w serwisie Allegro i chce wesprzeć konkretnego Beneficjenta.

 

Dołączenie do grona osób korzystających z Allegro Charytatywni jest bardzo szybkie i proste. Wystarczy zgłosić się do Fundacji telefonicznie, mailowo na adres e-mail: [email protected] osobiście lub listownie. Następnie na koncie Fundacji Avalon w serwisie Allegro Charytatywni zostanie założony Cel Zbiórki na rzecz Podopiecznego. Cel Zbiórki zakładany jest w ciągu 3 dni roboczych od przyjęcia zgłoszenia.

 

Przy założeniu Celu na allegro charytatywnym wykorzystywane są informacje zawarte w ulotce fundacyjnej zamieszczonej w zakładce Nasi Podopieczni

W przypadku gdy Podopieczny jeszcze nie posiada ulotki proszony jest o przygotowanie krótkiej informacji na swój temat oraz o przesłanie zdjęcia (opcjonalnie). Na podstawie dosłanych materiałów stworzony zostanie profil na stronie internetowej Fundacji, który posłuży do utworzenia Celu Zbiórki. Więcej informacji na temat treści do profilu Podopiecznego znajdziecie w Poradniku (tutaj).

 

Gdy Cel zostanie już założony, mailowo przesyłamy do Podopiecznego informację z linkiem bezpośrednio do profilu na Allegro Charytatywni. Od tego momentu Cel Zbiórki w serwisie jest aktywny i można wystawiać aukcje.

 

Po kliknięciu w nadesłany link następuje przekierowanie do serwisu Allegro Charytatywni do Celu Zbiórki na rzecz Podopiecznego. Wybierając możliwość „Wystaw przedmiot na ten cel” następuje przeniesienie na stronę, na której należy określić tytuł aukcji, kwotę początkową wystawionego przedmiotu, formę oraz koszt wysyłki, można również wstawić zdjęcia przedmiotu oraz jego dokładny opis.

 

Założenie Celu Zbiórki, wystawienie aukcji i uczestnictwo w organizowanych aukcjach jest całkowicie bezpłatne – uczestnicy nie są obciążeni prowizją.

 

Po zakończeniu aukcji na rzecz konkretnego Podopiecznego środki wpływają na konto Fundacji każdego 15 dnia miesiąca, a następnie są one przekazywane na poszczególne subkonta.

 

Odsłony: 5497
Ulotkę wygenerowano: 0
Ulotkę wysłano mailem: 0

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a