Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki

Michała Kajki czy Aleja Witosa – jak to jest z adresem Fundacji AVALON?

 

Z dniem 1 lutego 2018 r. zmiane uległ adres siedziby Fundacji Avalon na:
Fundacja AVALON - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym
ul. Domaniewska 50A
02-672 Warszawa 
Bardzo prosimy o kierowanie wszelkiej korespondencji na powyższy adres.

Do końca stycznia 2018 r. biuro Fundacji Avalon i Rehabilitacja mieściło się przy Al. Witosa 31 lokal 103 i 108 w Warszawie. Numery kontaktowe Fundacji znajdują się tutaj. 

 

Adres Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa jest adresem zarejestrowania Fundacji, a więc jest potrzebny np. przy podpisywaniu umów darowizn.

 

Wszelkie dokumenty należy wysyłać na adres korespondencyjny biura, dokumenty wysłane na ul. Michała Kajki trafią do biura Fundacji AVALON, ale z lekkim opóźnieniem.

 

Odsłony: 4293
Ulotkę wygenerowano: 0
Ulotkę wysłano mailem: 0

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a