Mam na imię Aga, mam 26 lat i nigdy bym nie pomyślała, że to ja będę potrzebowała pomocy... Do 13.03.2010 roku żyłam pełnią życia, jako młoda...

Mam na imię Aga, mam 26 lat i nigdy bym nie pomyślała, że to ja będę potrzebowała pomocy... Do 13.03.2010 roku żyłam pełnią życia, jako młoda, energiczna dziewczyna z głową pełną pomysłów. Plany były w Skandynawii i tam tez pozostały. Podczas wymiany ze szkoły pielęgniarskiej w Norwegii, doszło do niefortunnego wypadku, w wyniku którego doznałam m.in. złamania miednicy, żeber, kości udowej lewej w zespole urazu wielonarządowego i urazu głowy (więcej o moim wypadku na norweskiej stronie: http://www.ht.no/incoming/article342057.ece). Przejście szeregu operacji oraz wybudzenie się ze śpiączki oznaczało walkę o własne ,,JA". Jednakże szybko się okazało że to była zaledwie bitwa. Prawdziwa walka trwa po dzień dzisiejszy... Od tamtego czasu zmagam się z wrogiem, którym  jest BÓL.... Wiem jedno... Jak dostaniesz, nie przerywaj walki bo twoja wytrwałość zniechęci przeciwnika. Walka z bólem pourazowym jest coraz trudniejsza, dlatego potrzebuję profesjonalnych zabiegów i profesjonalnej rehabilitacji.Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Zachradnik, 3496 pomagacie mi Państwo w dalszej walce z bólem... Pomóżcie mi spełnić moje przekonanie że są ludzie dla których ważni są również inni ludzie... Wierzę, że dobro wraca dwa razy…Serdeczne dzięki za pomoc. 

DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!

Serdeczne dzięki za pomoc. 


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1717

Ilość pobrań: 29

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!