Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
Zostało stworzone, by pomóc w uzyskaniu informacji niezbędnych do codziennego rozwiązywania problemów związanych z niepełnosprawnością. W ramach centrum od kwietnia 2020 r. do marca 2024 r. będzie można nieodpłatnie korzystać z konsultacji z psychologiem, seksuologiem, adwokatem oraz specjalistą ds. niepełnosprawności. W projekcie wizyty będą prowadzone również zdalnie, bez potrzeby wizyty w siedzibie naszej Fundacji. Do skorzystania z porad specjalistów zapraszamy osoby z całej Polski.
Fundacja Avalon stając się Organizacją Pożytku Publicznego poszerzyła zakres świadczonej pomocy. Jesteś osobą z niepełnosprawnością, chorą? Rodzicem dziecka z niepełnosprawnością lub chorego? Potrzebujesz pomocy? Nie przegap tej możliwości - Bądź aktywny i weź sprawy we własne ręce!
Portal zbiórkowy dla Podopiecznych Fundacji Avalon. Serwis Helpuj.pl umożliwia pozyskiwanie funduszy na realizację ważnych potrzeb i spełnianie marzeń – bo każdy zasługuje na to, by żyć na 100%. Ekipa Helpuj.pl zapewnia profesjonalne przygotowanie kampanii i wsparcie przez cały czas jej trwania. W naszym portalu każdą zbiórkę można dodatkowo wesprzeć charytatywnymi wyzwaniami. Niech się dzieje (dobro)! 
To projekt aktywnej rehabilitacji dofinansowanej ze środków Fundacji. Celem naszej współpracy z OzN jest zwiększenie jej samodzielności, aktywności fizycznej i społecznej. Oprócz tradycyjnych zajęć z fizjoterapeutą, w procesie rehabilitacji wykorzystywane są elementy z różnych dziedzin sportu: sztuk walki, cross treningu, łyżwiarstwa, nordic walkingu, zumby i innych.
Sekson to projekt, którego celem jest obalanie mitów związanych z seksualnością i rodzicielstwem Osób z Niepełnosprawnością.
 Avalon EXTREME to projekt Fundacji Avalon promujący sporty ekstremalne osób niepełnosprawnych.

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!