Tradycja spotyka się z dobroczynnością!

Tłusty Czwartek to w Polsce wyjątkowy dzień, kiedy tradycyjnie zajadamy się pączkami, celebrując ostatnie chwile przed Wielkim Postem. W tym roku chcemy nadać tej tradycji głębszy wymiar. Przedstawiamy akcję „Pączki Dobra – Słodka Przyjemność Pomagania”, która ma na celu wsparcie Fundacji Avalon w działaniach na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Dochód z każdego pączka sprzedanego w ramach akcji zostanie przekazany na cele statutowe naszej organizacji. Wierzymy, że drobne gesty mają moc przynoszenia wielkich zmian. Każdy pączek, który znajdzie się w ofercie Waszej Piekarni, może stać się małym krokiem w kierunku lepszego jutra dla wielu osób. Razem możemy pokazać, że tradycja i dobroczynność mogą iść w parze, tworząc coś wyjątkowego.

Prowadzę piekarnię i chcę dołączyć!

Piekarnie z sercem – razem możemy więcej!

Zachęcamy piekarnie z całej Polski do dołączenia do naszej inicjatywy. Wspólnie możemy sprawić, że Tłusty Czwartek stanie się nie tylko świętem rozkoszowania się słodkościami, lecz także dniem okazania serca i wsparcia potrzebującym. Każdy pączek sprzedany w ramach akcji przyczyni się do zebrania funduszy na rzecz Centrum Aktywnej Rehabilitacji Fundacji Avalon, wspierając programy rehabilitacyjne i edukacyjne.

Jak do nas dołączyć?

Jeśli Twoja piekarnia chce stać się częścią tej wyjątkowej inicjatywy, skontaktuj się z nami: [email protected]

Razem możemy sprawić, że ten Tłusty Czwartek będzie miał wyjątkowy smak – smak pomocy, nadziei i wspólnoty.