Cześć, nazywam się Zuzia Nowicka. Mieszkam z rodzicami i zwierzętami w Rudzie Śląskiej. W wieku pięciu lat zachorowałam na guza mózgu, wskutek długotrwałego i trudnego leczenia doszło do powikłań: spastyki prawie całego ciała oprócz lewej reki.

Dzięki wsparciu rodziny i przyjaciół jestem wesołą i otwarta nastolatką. Jednak spastyka to trudny przeciwnik i bolesny. W tej chwili nie chodzę, poruszam się na wózku inwalidzkim potrzebuję codziennej rehabilitacji, wielu pomocy ortopedycznych typu ortezy, basenu, podawania toksyny botulinowej, pionizatora. Wszystkie te potrzeby znacznie obciążają nasz budżet domowy. Proszę więc Państwa o wsparcie materialne.

POMÓŻ MI W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Nowicka, 10594 pomagasz mi w walce z niepełnosprawnością i w codziennym funkcjonowaniu. Z góry bardzo dziękuję, kocham Was Zuzia.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 483

Ilość pobrań: 17

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!