Xawery ma 9 lat. Na cukrzycę t. I zachorował w czerwcu 2017 r. Choroba rozpoczęła się niespodziewanie, a przyczyna pozostaje nieznana. Komórki beta trzustki Xawerego produkujące insulinę zostały zniszczone.

Cukrzyca t. I jest chorobą autoimunologiczną, przewlekłą i nieuleczalną. Xawery, żeby funkcjonować w środowisku szkolnym, musiał bardzo szybko nauczyć się samodzielnego podawania insuliny penami. Dziecko przyjmuje insulinę 5 razy dziennie i raz w nocy. Ze względu na skoki poziomu cukru ma wszczepiony system Freestyle LIBRE. Pomimo choroby Xawery jest radosnym chłopcem. Wszystkie zgromadzone środki przeznaczymy na system Freestyle LIBRE, leki oraz specjalistyczną żywność i sprzęt dla diabetyków.

WALKA Z CUKRZYCĄ TRWA W DZIEŃ I W NOCY

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Stegienta, 9704 wspierasz Xawerego w walce z chorobą oraz codziennym funkcjonowaniu. DZIĘKUJEMY!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 308

Ilość pobrań: 16

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!