Witam, nazywam się Wioletta Jaworska, mam 46 lat. Moja choroba trwa już 10 lat, zdiagnozowano u mnie miopatię mitochondrialną. Jest to choroba rzadka, genetyczna, postępująca.

Choroba niszczy nerwy wzrokowe, pogarsza się wzrok. Opadają mi powieki, tracę siłę rąk i nóg, co utrudnia wykonywanie codziennych czynności. Zawsze byłam osobą aktywną, kochałam góry, jazdę na nartach i rowerze. Choroba mi to już uniemożliwia. Obecnie jedynym rozwiązaniem jest rehabilitacja, której celem jest utrzymanie mojej sprawności. Mimo nasilających się ograniczeń, chcę walczyć o każdy dzień i realizować swoje marzenia. Bardzo potrzebuję Państwa pomocy.

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Jaworska, 10552 wspierasz mnie walce o lepsze jutro oraz codziennym funkcjonowaniu. Dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 308

Ilość pobrań: 10

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!