Mam 14 lat, jestem rehabilitowana od 3 tyg. życia, przeszłam już operację serca i operację wycięcia guza grasicy - terakotomię. Niestety los każe mi walczyć dalej.

Choroba mózgu pogłębia się, pojawiają się nowe ogniska. Pojawiła się jamistość rdzenia kręgowego, choroba neurologiczna, nieuleczalna. Dochodzi do tego deformacja klatki piersiowej i podejrzenie wrodzonej choroby tkanki łącznej z kręgu EDS. Potrzebuję środków na dalszą diagnostykę, która nie jest refundowana. Potrzebuję stałej, intensywnej rehabilitacji, aby jak najbardziej opóźnić skutki choroby. Wymagam stałej kontroli lekarskiej i wielu badań, w tym genetycznych. Leczenie, rehabilitacja i badania są bardzo kosztowne. Bez odpowiedniego zdiagnozowania choroba może znacząco postępować. Chcę normalnie żyć, cieszyć się życiem, uwielbiam śpiewać, chcę iść na studia. Proszę więc z całego serca, pomóżcie mi w tym.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ŻYDZIK, 13430 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 210

Ilość pobrań: 3

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!