Mam na imię Wiktoria i urodziłam się 05.08.2009 r. Do dnia dzisiejszego nie mam postawionej diagnozy, jednak razem z rodzicami wciąż szukamy przyczyny mojej niepełnosprawności.

Mam wzmożone napięcie mięśniowe w obrębie kończyn dolnych i górnych, co sprawia, że mam problemy z chwytaniem przedmiotów oraz obniżone napięcie w obrębie tułowia, przez co nie mogę chodzić i  siedzieć samodzielnie, opóźniony mam także rozwój mowy. W roku 2018 przeszłam operacje bioder. Od czasu operacji cały czas dzielnie ćwiczą aby wzmacniać mięśnie nóg. Szansą na poprawę mojego rozwoju jest systematyczna, intensywna i różnorodna terapia, rehabilitacja oraz turnusy.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Gałka, 7235 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.

DZIĘKUJĘ.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 644

Ilość pobrań: 25

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!