Zwracamy się o pomoc finansową na leki, środki higieniczno-sanitarne, leczenie i rehabilitację dla małżonków Wiesi i Zygmunta. Oboje chorują od dzieciństwa. Obecnie nie są zdolni do samodzielnego życia...

Zwracamy się o pomoc finansową na leki, środki higieniczno-sanitarne, leczenie i rehabilitację dla małżonków Wiesi i Zygmunta. Oboje chorują od dzieciństwa. Obecnie nie są zdolni do samodzielnego życia.Wiesia choruje na dystrofię mięśniową (zanik mięśni), od dwudziestu lat porusza się na wózku. Wymaga pomocy innych osób przy wykonywaniu wszystkich czynności życiowych.Zygmunt przeszedł operację guza mózgu w wieku 10 lat. Obecnie stan zdrowia znacznie się pogorszył. Chory wymaga pomocy innych osób przy wykonywaniu wszystkich czynności życiowych. Choroba jest znacznie zaawansowana i spowodowała ciężkie otępienie mózgowe. Nie rozmawia, nie rozumie poleceń, ma trudności przy połykaniu pokarmu i opanowaniu potrzeb fizjologicznych, jest nieświadomy własnej osoby i otoczenia.  

WSPOMÓŻ WIESIĘ I ZYGMUNTA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Lewkowicz, 6637 pomagacie Państwo Wiesi i Zygmuntowi w walce z chorobami.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 433

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!