Waldemar urodził się w 1971 roku. Mieszka w Łebczu. W 2007 roku doznał urazu mózgowo-czaszkowego, w skutek czego stał się niepełnosprawny...

Waldemar urodził się w 1971 roku. Mieszka w Łebczu. W 2007 roku doznał urazu mózgowo-czaszkowego, w skutek czego stał się niepełnosprawny. Waldemar ma niedowład prawostronny, dlatego też poruszanie przychodzi mu z wielką trudnością. Zazwyczaj przewożony jest za pomocą wózka inwalidzkiego. Waldemar jest osobą całkowicie ubezwłasnowolnioną i wymaga stałej opieki ze strony rodziny. Tylko rehabilitacja może zapobiec pogorszeniu się jego stanu. Aby pewnym krokiem iść do przodu potrzebujemy środków pieniężnych. Gorąco liczymy na Państwa wsparcie finansowe.  

WSPOMÓŻ WALDEMARA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Miłosz, 8194 pomagacie Państwo Waldemarowi w walce o sprawność  oraz w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 793

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!