Nazywam się Tomek. We wrześniu 2016 roku zostałem napadnięty w wyniku czego pojawił się obrzęk i krwiaki mózgu. Zostałem wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej.

Urazy mózgu były bardzo rozległe, groziła mi śmierć lub stan wegetacji. Było bardzo duże prawdopodobieństwo, że nie będę mówił, słyszał, czuł. Po kilku próbach udało się mnie wybudzić! Mój organizm zaczął walczyć, a ja powoli odzyskiwałem świadomość. Po urazie mam spastyczny paraliż trójkończynowy oraz padaczkę. Nie jestem samodzielny. Moim marzeniem jest usamodzielnienie się. Chciałbym odzyskać sprawność w kończynach do czego potrzebna jest operacja oraz ciągła rehabilitacja.

POMÓŻ MI STANĄĆ NA NOGI

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Kiełbik, 10538 pomagacie mi Państwo w rehabilitacji oraz codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 463

Ilość pobrań: 16

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!