Nazywam się Tomasz Ciaputa jestem technikiem dentystycznym. W czerwcu 2016 roku uległem wypadkowi komunikacyjnemu, w wyniku którego musiałem przejść skomplikowaną operację kręgosłupa szyjnego...

Nazywam się Tomasz Ciaputa jestem technikiem dentystycznym. W czerwcu 2016 roku uległem wypadkowi komunikacyjnemu, w wyniku którego musiałem przejść skomplikowaną operację kręgosłupa szyjnego. Przed wypadkiem byłem człowiekiem aktywnym. Prowadziłem wykłady i liczne kursy w Polsce i poza granicami kraju. Jestem autorem książki i wielu artykułów z dziedziny techniki dentystycznej. Specjalizuję się w doradztwie dla techników dentystycznych i chciałbym wykształcić ich kolejne pokolenia. W chwili obecnej czterokończynowe porażenie uniemożliwia mi chodzenie oraz ogranicza ruchy rąk. W walce do odzyskania sprawności wspiera mnie rodzina. Będę wdzięczny za najmniejszą okazaną pomoc finansową, która pomoże mi pokryć koszty rehabilitacji i leczenia.  

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Ciaputa, 6318 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1302

Ilość pobrań: 29

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!