Witam, nazywam się Ślęczka Tadeusz, mam 65 lat. Przeszedłem 2 zawały serca, udar mózgu, uraz kręgosłupa, wszczepiono mi stent i bajpasy.

Ponadto zmagam się z przepukliną międzyżebrową, POChP, astmą, cukrzycą typu 2, chorobą niedokrwienną serca, nadciśnieniem tętniczym, jaskrą. Przebyłem zakażenie grypą AH1N1, zapalenie ścięgien Achillesa poleczeniu lewofloksacyną. Korzystam z tlenoterapii, 18 godzin dziennie, poruszam się na wózku. Wymagam stałej opieki i leczenia, którego koszty przekraczają moje możliwości finansowe, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc ludzi dobrej woli.

POMÓŻ MI WRÓCIĆ DO ZDROWIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ŚLĘCZKA, 9362 pomożecie mi w codziennym funkcjonowaniu i w walce o zdrowie. Dziękuję za okazane wsparcie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 774

Ilość pobrań: 10

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!