Szymon urodził się 04.01.2017r. Od pierwszych dni życia boryka się z m.in. wrodzoną uogólnioną wiotkością, która zaburza jego rozwój psychofizyczny, wrodzonymi wadami kończyn, ręce ustawione w przykurczach przeprostnych w nadgarstkach, brak czynności zginaczy palców i nadgarstków, stopy z przykurczami grzbietowymi w stawach skokowych.

Dzięki intensywnej rehabilitacji napięcie mięśniowe stopniowo jest odbudowywane. Szymon przez 4 lata swojej ogromnej pracy i wysiłku fizjoterapeutów idzie ciągle do przodu, ale wciąż potrzebuje stałej terapii, aby mógł uzyskać więcej. Kochani, kolejny raz prosimy Was o wsparcie, bo tylko dzięki Wam uda się osiągnąć postawione cele.

WSPOMÓŻ SZYMONA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KLEPACKI,8392 pomagacie Państwo Szymonowi w codziennym funkcjonowaniu.

Dziękujemy za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 844

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!