Witam Wszystkich! Nie będę się rozpisywać - przejdę od razu do rzeczy. Na początku roku mój mąż został potrącony przez samochód. Potrzebna jest rehabilitacja, niestety prywatna...

Witam Wszystkich! Nie będę się rozpisywać - przejdę od razu do rzeczy. Na początku roku mój mąż został potrącony przez samochód. Potrzebna jest rehabilitacja, niestety prywatna. Zwracamy się więc do Was i Waszych znajomych, którzy nie macie konkretnego celu na oddanie 1% podatku i wsparcie na nasz cel. Ten 1% przekazany od Was daje Szymonowi wielką nadzieję na szybki powrót do zdrowia i do pracy.  Za Wasze wsparcie z góry bardzo dziękujemy i pozdrawiamy      

POMÓŻ SZYMONOWI W POWROCIE DO ZDROWIA !

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kawalec, 5739 (dopisek jest bardzo ważny) pomagacie nam Państwo w codziennej walce o sprawność.

Sylwia i Szymon             


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 365

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!