Sylwia ma 39 lat. Ma dwóch synów, jest wspaniałą żoną i matką. Jest osobą otwartą, serdeczną i za wszelką cenę kocha życie. W 2016r. zdiagnozowano u niej nowotwór złośliwy naciekowy piersi lewej.

Przeszła cykl chemioterapii, obecnie jest na hormonoterapii. W styczniu 2020r. miała kolejną operację - mastektomię piersi prawej jak również usunięcie macicy z przydatkami z powodów onkologicznych. Choruje na przewlekłą rwę kulszową, przepuklinę krążka międzykręgowego i dyskopatię kręgosłupa szyjnego. Obecnie oczekuje na zabieg neurochirurgiczny. Chcemy, aby na jej twarzy zagościł uśmiech, aby mogła korzystać z profesjonalnej pomocy. Z pewnością dodatkowym obciążeniem są wydatki, których nie sposób uniknąć, chcąc otrzymać profesjonalną pomoc.

POKAŻMY SYLWII, ŻE JESTEŚMY Z NIĄ!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem BEDNARSKA,13145 wspierasz Sylwię w codziennym funkcjonowaniu. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 261

Ilość pobrań: 7

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!