Nazywam się Stanisław, mam 76 lat. Od kilku lat walczę z chorobą serca i cukrzycą. Straciłem już lewą nogę i palce u prawej. Kiedyś byłem ochotniczym strażakiem, a zawodowo składałem m.in. aparaturę do mammografów...

Nazywam się Stanisław, mam 76 lat. Od kilku lat walczę z chorobą serca i cukrzycą. Straciłem już lewą nogę i palce u prawej. Kiedyś byłem ochotniczym strażakiem, a zawodowo składałem m.in. aparaturę do mammografów. Starałem się pomagać innym, a teraz sam potrzebuję pomocy.  Z góry dziękuję za pomoc.

PROSZĘ O POMOC

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Łobodowski, 6229 przyczynicie się Państwo do pokrycia kosztów związanych z moją chorobą, m.in. z zakupem protezy i moją rehabilitacją .

Stanisław Łobodowski


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 298

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!