Witam serdecznie, nazywam się Robert Frejkur, mam 41 lat. W grudniu 2001 r. moje życie obróciło się o 180 stopni. Uległem wypadkowi, który na stałe przykuł mnie do wózka inwalidzkiego.

W skutek wypadku doznałem urazu kręgosłupa. Pomimo wypadku, nadal staram się być osobą aktywną. Aby móc tę aktywność nadal rozwijać i cieszyć się w miarę samodzielnym życiem, potrzebny jest mi aktywny wózek inwalidzki. Niestety koszty związane z jego zakupem przekraczają moje możliwość finansowe. Dlatego zwracam się z ogromną prośbą o przekazanie 1% podatku na spełnienie mojego marzenia o samodzielności.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem FREJKUR, 7588 pomagacie mi Państwo w walce o samodzielność oraz codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2409

Ilość pobrań: 14

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!