Mam na imię Rafał, mam 28 lat. W 2014 r., w wyniku skoku do wody doznałem zwichnięcia kręgosłupa szyjnego. Został przerwany rdzeń na poziomie C4-C5. Od tamtej pory jestem sparaliżowany czterokończynowo i całkowicie zależny od pomocy innych. Od momentu urazu jestem systematycznie rehabilitowany, co pomaga wzmocnić organizm i poprawić swoją sprawność.

Mimo trudnej sytuacji nie poddaję się, jestem ciągle aktywny i pokonuję trudności codziennego życia. Zbieram na napęd elektryczny do wózka który w ogromnym stopniu pomógłby mi przezwyciężać codzienne bariery i w dalszym ciągu zachować aktywność. Jest to niestety drogi sprzęt, więc bardzo proszę o przekazanie 1% podatku.

Nawet najmniejsza kwota dla mnie wielkie znaczenie.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kotowicz, 3466 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1981

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!