Nazywam się Przemek Grzesiak, mam 33 lata. W wyniku wypadku doznałem wielu urazów głowy, kręgosłupa i nóg. W jednej chwili straciłem zdrowie i życie, jakie dotychczas miałem. Przeszedłem wiele operacji, miesiącami przebywając w szpitalach. Walkę o życie wygrałem, jednak teraz przede mną długa droga, by stanąć na nogi i znów zacząć samodzielnie chodzić.

Nie poddaję się i o swoją sprawność walczę każdego dnia, poprzez ciężką rehabilitację, codzienne ćwiczenia i ogrom wysiłku wkładanego w to, by powrócić do sprawnego życia. Niestety codzienna rehabilitacja to ogromny wydatek finansowy, do tego dochodzą miesięczne koszty leków i wyjazdów rehabilitacyjnych. To wydatki, które ciężko mnie samemu pokryć z własnych środków finansowych. Dlatego też zwracam się do Państwa o pomoc i wsparcie.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem GRZESIAK,4327 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach oraz dalszym leczniu i rehabilitacji.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 56

Ilość pobrań: 2

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!