Dzień dobry, to ja Pola! Urosłam trochę, i już jestem Przedszkolakiem! Chodzę, a nawet dzięki Waszej pomocy już podskakuję! Powoli dorównuję swoim kolegom i pokonuję kolejne stopnie, a to wcale nie jest łatwe.

Mogłabym jeszcze więcej, gdyby nie ta okropna choroba, o której nie mogę zapomnieć – Zespół Ehlersa- Danlosa – pomiędzy moimi ulubionymi zajęciami odwiedzam kolejnych lekarzy, po to by choć trochę zatrzymać chorobę i móc z nią żyć na co dzień. Najskuteczniejsze i najtrudniejsze są ćwiczenia, które wzmacniają mięśnie i trzymają rączki i nóżki we właściwym miejscu. Jestem mała, ale dzielna, uparta i na pewno się nie poddam.

Pomóż mi w kolejnym roku zdobywać świat, bez Twojego wsparcia to się nie uda!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Michalak, 10020 pomagacie mi w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1931

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!