Witam, mam na imię Piotrek. W wieku 24 lat, w wyniku nieszczęśliwego skoku do wody, doznałem złamania kręgosłupa na odcinku szyjnym. Spowodował on u mnie dysfunkcję kończyn górnych i dolnych oraz konieczność poruszania się na wózku inwalidzkim.

Mimo to nie poddałem się i starałem żyć normalnie. Zacząłem uprawiać sport: wyścigi na wózkach, tenis stołowy i rugby. Od kilku lat jestem szczęśliwym mężem i ojcem. Wraz z żoną Jolą wychowujemy kochaną córeczkę Zuzię. Dzięki Państwa pomocy chciałbym zebrać środki na zakup sprzętu rehabilitacyjnego, który zmniejszy skutki mojej niepełnosprawności i korzystnie wpłynie na mój stan zdrowia.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku FUNDACJI AVALON z dopiskiem ADACH, 5749 wspierasz moją rehabilitację, codzienne funkcjonowanie i pomagasz iść do przodu pomimo przeciwności losu. Dziękuję - Piotrek


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 544

Ilość pobrań: 16

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!