Nasz syn, Paweł Żołądowski urodził się w 36 tygodniu ciąży jako wcześniak. Obecnie ma 5 lat. W trzecim miesiącu życia zauważyliśmy, że dzieje się z synem coś niedobrego...

Nasz syn, Paweł Żołądowski urodził się w 36 tygodniu ciąży jako wcześniak. Obecnie ma 5 lat. W trzecim miesiącu życia zauważyliśmy, że dzieje się z synem coś niedobrego. Trafiliśmy do szpitala gdzie wykonano rezonans magnetyczny głowy, który wykazał zaniki kory mózgowej w płatach skroniowo-czołowych oraz torbiel szyszynki. Obecnie syn nie mówi i nie chodzi. Zbieramy pieniądze na leczenie komórkami macierzystymi.  

POMÓŻ PAWEŁKOWI W ZMAGANIACH Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Żołądowski, 6071 pomagacie Państwo w codziennej walce z chorobą.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 421

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!