Nazywam się Paweł Skwara, mam 37 lat i jestem tatą. Od 2009 roku choruję na stwardnienie rozsiane. Przebieg choroby był agresywny do 2013 roku, w którym zacząłem przyjmować lek Gilenya. Nowe leczenie spowolniło rozwój choroby, jednak pozostało w moim organizmie wiele dysfunkcji, przede wszystkim ruchowych.

Na co dzień poruszam się przy pomocy balkonika i wózka inwalidzkiego. Potrzebuję zakupić dostawkę do wózka inwalidzkiego z napędem elektrycznym która ułatwiłaby mi to zadanie, jednak koszt takiego sprzętu jest duży. Jestem młodym człowiekiem, któremu choroba odebrała wiele i jak najdłużej chciałbym pozostać samodzielny. Niestety bez rehabilitacji oraz sprzętu ułatwiającego przemieszczanie się jest to niemożliwe.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SKWARA,2559 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.

Twój 1% może odmienić moją codzienność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 767

Ilość pobrań: 27

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!