Rdzeniowy Zanik Mięśni (SMA) - to śmiertelnie groźna choroba genetyczna dotykająca niemowlęta i małe dzieci. Pomimo tego, że Nikolka nigdy nie będzie biegała i bawiła się jak inne dzieci, jednego jej nie brakuje – radości życia i ciekawości wszystkim co ją otacza. Uśmiechem zjednuje sobie wszystkich ludzi, którzy mają z nią kontakt, a jak spojrzy się w jej wielkie, niezwykle rozumne oczy, poruszy każde serce...

Rdzeniowy Zanik Mięśni (SMA) - to śmiertelnie groźna choroba genetyczna dotykająca niemowlęta i małe dzieci. Pomimo tego, że Nikolka nigdy nie będzie biegała i bawiła się jak inne dzieci, jednego jej nie brakuje – radości życia i ciekawości wszystkim co ją otacza. Uśmiechem zjednuje sobie wszystkich ludzi, którzy mają z nią kontakt, a jak spojrzy się w jej wielkie, niezwykle rozumne oczy, poruszy każde serce. Aby nasza córeczka mogła jak najdłużej żyć i żeby jak najdłużej zachowała swoją dotychczasową sprawność, potrzebuje bardzo drogiego sprzętu ortopedycznego, ciągłej rehabilitacji, fizjoterapii, profesjonalnego masażu, opieki logopedycznej. Nikolka jest skazana na stopniowy zanik wszystkich mięśni - ruchowych oraz oddechowych, co oznacza iż z czasem nasza córeczka całkowicie przestanie się ruszać, samodzielnie przełykać, oddychać... Codzienna intensywna rehabilitacja oraz zaopatrzenie w sprzęt ortopedyczny są dla Nikolki niezbędne, aby spowolnić nieuchronny rozwój choroby i tym samym zwiększyć szansę Nikoli w skutecznej terapii SMA. Kto jeszcze się nie rozliczył, a chciałby pomóc mojej córeczce przekazując 1% podatku to niech nie zwleka. Na pewno dobro którym obdarzycie Nikolę powróci do Was 100 krotnie. Każda wpłata to szansa na zakup niezbędnie potrzebnych sprzętów ratujących życie Nikolki.

WSPOMÓŻ NIKOLE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kuczyńska, 8124 pomagacie Państwo Nikoli w codziennej walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2209

Ilość pobrań: 25

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!