Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Nikola Kuczyńska

Rdzeniowy Zanik Mięśni (SMA) - to śmiertelnie groźna choroba genetyczna dotykająca niemowlęta i małe dzieci. Pomimo tego, że Nikolka nigdy nie będzie biegała i bawiła się jak inne dzieci, jednego jej nie brakuje – radości życia i ciekawości wszystkim co ją otacza. Uśmiechem zjednuje sobie wszystkich ludzi, którzy mają z nią kontakt, a jak spojrzy się w jej wielkie, niezwykle rozumne oczy, poruszy każde serce...

Rdzeniowy Zanik Mięśni (SMA) - to śmiertelnie groźna choroba genetyczna dotykająca niemowlęta i małe dzieci. Pomimo tego, że Nikolka nigdy nie będzie biegała i bawiła się jak inne dzieci, jednego jej nie brakuje – radości życia i ciekawości wszystkim co ją otacza. Uśmiechem zjednuje sobie wszystkich ludzi, którzy mają z nią kontakt, a jak spojrzy się w jej wielkie, niezwykle rozumne oczy, poruszy każde serce. Aby nasza córeczka mogła jak najdłużej żyć i żeby jak najdłużej zachowała swoją dotychczasową sprawność, potrzebuje bardzo drogiego sprzętu ortopedycznego, ciągłej rehabilitacji, fizjoterapii, profesjonalnego masażu, opieki logopedycznej. Nikolka jest skazana na stopniowy zanik wszystkich mięśni - ruchowych oraz oddechowych, co oznacza iż z czasem nasza córeczka całkowicie przestanie się ruszać, samodzielnie przełykać, oddychać... Codzienna intensywna rehabilitacja oraz zaopatrzenie w sprzęt ortopedyczny są dla Nikolki niezbędne, aby spowolnić nieuchronny rozwój choroby i tym samym zwiększyć szansę Nikoli w skutecznej terapii SMA. Kto jeszcze się nie rozliczył, a chciałby pomóc mojej córeczce przekazując 1% podatku to niech nie zwleka. Na pewno dobro którym obdarzycie Nikolę powróci do Was 100 krotnie. Każda wpłata to szansa na zakup niezbędnie potrzebnych sprzętów ratujących życie Nikolki.

WSPOMÓŻ NIKOLE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kuczyńska, 8124 pomagacie Państwo Nikoli w codziennej walce o sprawność.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2115
Ulotkę wygenerowano: 23
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>