Nataniel ma 6 lat. Jego życie było pełne energii i uśmiechu na twarzy. Cały świat zawalił się w jednej sekundzie. 12go lipca 2018 zdiagnozowano u synka guza mózgu IV najwyższego stopnia złośliwości z przerzutami do kręgosłupa i główki. Nataniel jest po ciężkiej operacji wycięcia guza mózgu. Niestety nie udało się usunąć w całości zmiany nowotworowej.

Ponadto, pojawiają się nowe przerzuty. Po operacji pojawiły się powikłania, które wymagają pracy z rehabilitantem. Po mimo bardzo mocnej i wyczerpującej chemioterapii, na której jest synek rehabilitacja i ciężka praca pozwalają nam odzyskiwać to co zabrał nam los.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Piestrzak, 10128 pomagacie Państwo Natanielowi w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o życie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 3422

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!