Natan urodził się 26 lipca 2015r. wraz z siostrą bliźniaczką. Na co dzień jest dzieckiem bardzo pogodnym, empatycznym oraz ciekawym świata. Natan zmaga się m.in. z: bardzo dużą nadwzrocznością, zezem zbieżnym naprzemiennym, somatotropinową niedoczynnością przysadki mózgowej, niedoczynnością tarczycy i astmą.

Wszelkie dysfunkcje wymagają stałego podawania leków, suplementów, codziennych wieczornych iniekcji, jak również terapii. Natanek chętnie uczęszcza na wszystkie niezbędne zajęcia, jednakże wiążą się one z wysokim kosztami ich finansowania. Natanek dzielnie ćwiczy i pracuje także w domu. Jako rodzice, robimy wszystko co w naszej mocy, aby Natan mógł być bardziej samodzielny.

POMÓŻ NATANOWI W WALCE O LEPSZE ŻYCIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Latos, 13739 wspieracie Natana w codziennym funkcjonowaniu.

Bardzo serdecznie dziękujemy za każdą formę pomocy.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1017

Ilość pobrań: 14

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!