Mam na imię Monika, mam 41 lat. Od 14 lat choruję na zanik mięśni. Zaczęło się od trudności w chodzeniu po schodach. Problemy z podnoszeniem rąk. Niestety na tą chorobę nie ma żadnych leków które mogłyby mi pomóc. Jedyne co mi pomaga to codzienna rehabilitacja.

Stan mojego zdrowa się pogarsza, rehabilitacja jest bardzo droga. Kocham życie, doceniam każdy dzień, każdy krok i każdy ruch jaki zdołam jeszcze wykonać. Proszę, nie pozwól, aby choroba odebrała mi radość życia, która mi jeszcze została. Z całego serca dziękuję za pomoc. Wierzę, że uda mi się wygrać tę walkę. Trzymajcie za mnie kciuki.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem KOZIEŁ, 6470 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą i w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2810

Ilość pobrań: 15

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!