Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Monika Borek

Witam. Mam na imię Monika i jestem mieszkanką Będzina...z chorobą zwaną stwardnienie rozsiane żyję od sześciu lat. Każdy człowiek ma plany, marzenia, i chęć realizacji samego siebie. Wielu ludzi uważa, że moja  choroba jest...

Witam. Mam na imię Monika i jestem mieszkanką Będzina...... z chorobą zwaną stwardnienie rozsiane żyję od sześciu lat. Każdy człowiek ma plany, marzenia, i chęć realizacji samego siebie. Wielu ludzi uważa, że moja  choroba jest ograniczeniem nie tylko fizycznym ale również społecznym..... i tu Cię zaskoczę, ponieważ mnie to nie dotyczy... Dopóki się rehabilituję, dopóki wiem, że we mnie wierzysz, dopóki nadzieja daje mi wytrwałość - dopóki mi pomagasz. Jestem osobą, która nigdy się nie poddaje i bardzo kocha życie.....   W tej chorobie jest to podstawa. Niestety rehabilitacja jest bardzo kosztowna, a ja chcę żyć godnie jak każdy człowiek. Czasem bywa tak, że choroba  niszczy nam życiowe plany. Ktoś mógłby powiedzieć, że 1% to tak niewiele by pomóc.. dla mnie to następne lata w sprawności, lata szczęścia, realizowania swojego „JA”. To tak niewiele a dla mnie po prostu życie, które jest bezcenne. Zwracam się z prośbą właśnie do Ciebie o przekazanie 1% z rocznego rozliczenia podatkowego lub darowizny na moje subkonto na dalszą rehabilitację...i pamiętaj - dobro i pomoc, którą właśnie czynisz, powraca z podwójną siłą… dziękuję Ci.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Borek, 3073 pomagają mi Państwo w walce z chorobą oraz wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.Z góry dziękuję za pomoc.

POMÓŻ MI REALIZOWAĆ MOJE MARZENIA

Z góry dziękuję za pomoc.

Poniżej najnowszy program do rozliczeń PIT za rok 2020. W rubryce dot. przekazania 1% podatku został automatycznie wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Zachęcamy również do skorzystania z wersji on-line programu:

e-pity po prostu

 

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

 

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE PODOPIECZNYCH FUNDACJI AVALON :)


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2775
Ulotkę wygenerowano: 26
Ulotkę wysłano mailem: 0

Komentarze  

0 #1 Adam z Gdańska 2015-03-06 00:38
Dla Pani Moniki, Pani Ani . . . i Wszystkich Podopiecznych AVALON oraz Wszystkich innych Fundacji zapewniających Pomoc i Wsparcie ! ! ! ! ! ! ! :-)
Proszę wejść na www.gh-film.org , następnie kliknąć w "od 10 Lat na ekranach kin" i zobaczyć Ten Film ! ! ! O ile będziecie Zainteresowani, to Zapraszam na Spotkania, które odbywają się w większych miastach Polski, Europy i całego Świata, na których dochodzi do Licznych Pomocy i Uzdrowień ! ! ! ! !
Pozdrawiam Was Wszystkich Serdecznie, życząc Szybkiego Powrotu do Zdrowia -Adam :-)
PS- "Jest wiele rzeczy, których nie można wytłumaczyć ale nie ma niczego, co nie mogłoby się wydarzyć ! ! !" -Bruno Groening.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>