Witam! Mam na imię Mirela, w wieku 50 lat podczas zakupów nagle straciłam przytomność. Diagnoza - dwa tętniaki w mózgu. Pęknięcie większego tętniaka spowodowało powstanie krwiaka śródmózgowego. Drugi tętniak do embolizacji.

Wylew spowodował niedowład lewostronny, który utrudnia mi funkcjonowanie i potrzebuje pomocy najbliższych w życiu codziennym. Aby wrócić do pełnej sprawności potrzebne są nieustanne, kosztowne rehabilitacje. Kiedy bywa tak, że jestem zmęczona to pomyślę sobie o ludziach, którzy przekazują na mnie pieniążki. Wiem, że nie mogę ich zawieść i daje z siebie wszystko. Dziękuję Wam Wszystkim i proszę o dalsze wsparcie.

Przekazując 1% lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wiśniewska-Rudzińska,10919 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu oraz opłaceniu rehabilitacji.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 4987

Ilość pobrań: 18

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!