Nazywam się Miłosz Jaśko, urodziłem się 29.07.2001 roku. Moja diagnoza to: Zaburzenia ośrodkowego układu nerwowego – Mózgowe Porażenie Dziecięce. Wymagam 24h opieki, nie chodzę, nie potrafię się ubrać, nie potrafię się umyć, nie potrafię być samodzielny...

 Nazywam się Miłosz Jaśko, urodziłem się 29.07.2001 roku. Moja diagnoza to: Zaburzenia ośrodkowego układu nerwowego – Mózgowe Porażenie Dziecięce. Wymagam 24h opieki, nie chodzę, nie potrafię się ubrać, nie potrafię się umyć, nie potrafię być samodzielny.Codzienna rehabilitacja i opieka to każdy mój dzień, to każdy dzień moich rodziców.  Pamiętaj - Ile dasz tyle otrzymasz! Czasem z najbardziej niespodziewanej strony.Z głębi serduszka bardzo dziękuję za pomoc.

POMÓŻ MI CHODZIĆ !!!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Jaśko, 6093 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu.

Z głębi serduszka bardzo dziękuję za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 712

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!