Oto Milenka, pełna radości ośmiolatka. Rozgadana, wrażliwa, kochająca tańczyć, śpiewać i rysować. Do niedawna jeszcze zdrowa i można było powiedzieć, że całe życie przed nią. Milenka urodziła się 25 marca 2013 roku, a już w grudniu 2020 roku dołączyła do grona dzieci z cukrzycą typu 1.

Choroba z zaskoczenia wtargnęła w nasze życie, nie patrząc na budżet. Dlatego też, prosimy Was o pomoc w leczeniu naszej pociechy. Każdy 1% to zakup m.in. igieł, sensorów, drogich leków a przede wszystkim pompy insulinowej. Dzięki niej, lepiej zapanujemy nad glikemią Milenki. Zbyt wysokie stężenie cukrów może doprowadzić do nieodwracalnych zmian w jej organizmie, a zbyt niskie śpiączkę, a nawet śmierć. Naszym ogromnym marzeniem jest poprawienie jakości leczenia naszej córeczki.

PROSIMY O POMOC

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Cholewczynska-Wiśniewska, 14650 wspieracie naszą córkę w codziennym leczeniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 421

Ilość pobrań: 11

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!