Mam na imię Mieczysława i od kilku lat żyję w całkowitej ciemności. Trzy lata temu straciłam nagle wzrok i mimo natychmiastowego leczenia nie udało się go odzyskać. Kilka miesięcy temu pojawiła się nadzieja na terapię komórkami macierzystymi, niestety jest ona bardzo kosztowna.

Dlatego zwracam się do ludzi o dobrych sercach o pomoc i wsparcie w podjęciu terapii, która daje mi nadzieję na powrót do normalnego życia. Pragnę z całego serca ujrzeć ponownie światło i otaczający mnie świat. A moim największym marzeniem jest zobaczyć jeszcze raz ukochaną córkę Agnieszkę, która troskliwie się mną opiekuje i która daje mi niezbędną do przetrwania siłę.

POMÓŻ MI WIDZIEĆ ŚWIAT

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Stachowicz, 10737 pomagasz mi w walce z chorobą i w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 421

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!