Cześć jestem Michaś, urodziłem się w 25 tygodniu ciąży z wagą urodzeniową 820g i zdiagnozowaną wadą stóp tzw. stopy końsko-szpotawe. Musiałem przejść serię gipsów na nogach i zabieg. Będę musiał nosić specjalne buciki i szynę do ok. 4-5 roku życia.

Istnieje ryzyko, że leczenie może nie przynieść pożądanych efektów a co za tym idzie będzie potrzebna kosztowna operacja w Polsce lub za granicą. Mam też inne problemy: obniżone i wzmożone napięcie mięśniowe, zespół zaburzeń oddechowych, dysplazja oskrzelowo płucną, z którymi dzielnie walczę kilka razy w tygodniu na rehabilitacjach oraz dodatkowo korzystam z pomocy wielu specjalistów.

PROSZĘ O WSPARCIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Zięba, 10509 wspieracie mnie Państwo w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 468

Ilość pobrań: 14

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!