Mam na imię Michał, mam 35 lat, cudowną żonę i dwoje dzieci. 9 lat temu uległem ciężkiemu wypadkowi komunikacyjnemu w pracy. Do dziś borykam się z problemami zdrowotnymi, które są efektem wypadku: straciłem lewą rękę, lewa noga była złamana w 5-ciu miejscach, pojawiły się dolegliwości pokarmowe i hepatologiczne (uszkodzona wątroba) i szereg innych obrażeń.

Przeszedłem wiele operacji oraz długą, bolesną i kosztowną rehabilitację. Pozwoliło mi to odzyskać względną sprawność, jednak życie z jedna ręką nie jest łatwe. Przede mną jeszcze długa droga do pełnej sprawności. Środki z 1% chciałbym przeznaczyć na rehabilitacje, zakup protezy, która pomoże mi wróci do normalnego funkcjonowania.

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem ZAHAJKA,12174 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu. Dziękuję za wsparcie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 788

Ilość pobrań: 15

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!