Nazywam się Michał Lubicz, mam 47 lat. Jestem tatą wspaniałego chłopca. Kilka lat temu zdiagnozowano u mnie dystrofię mięśniową, która z dnia na dzień niszczy moją sprawność fizyczną i czyni ze mnie człowieka niezdolnego do samodzielnej egzystencji. Jak dotąd nie wynaleziono lekarstwa, które zatrzymałoby lub spowolniło postęp choroby.

Postępujący zanik mięśni może spowolnić tylko codzienna indywidualna rehabilitacja oraz pobyt w ośrodkach rehabilitacyjnych, co jest bardzo kosztowne. Chciałbym jak najdłużej być na tyle sprawnym, aby uczestniczyć w wychowaniu syna, dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie.

POMÓŻ MI BYĆ SPRAWNYM DLA MOJEGO SYNA!

Przekazując 1 % podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem LUBICZ, 882 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w zachowaniu sprawności ruchowej.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 527

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!