Mam na imię Mateusz i mam 12 lat. Zmagam się z wrodzonym niedorozwojem prawej kończyny dolnej. Schorzeniu towarzyszy skolioza odcinka piersiowego kręgosłupa oraz niewydolność tętnic szyjnych...

Mam na imię Mateusz i mam 12 lat.Zmagam się z wrodzonym niedorozwojem prawej kończyny dolnej. Schorzeniu towarzyszy skolioza odcinka piersiowego kręgosłupa oraz niewydolność tętnic szyjnych. W lipcu 2017 r. przeszedłem pierwszą operację wydłużania kości udowej przy użyciu specjalnego aparatu. Od tego czasu poruszam się na wózku inwalidzkim i uczę się chodzić przy użyciu kul. Ból spowodowany obecnością 7 śrub w mojej kości staram się pokonać codziennymi ćwiczeniami rehabilitacyjnymi, bo marzę by być sprawnym dzieckiem, które wreszcie zamieni ciężkie ortopedyczne obuwie na lekkie tenisówki. Niestety koszty prywatnej rehabilitacji i usprawniania, dalekich dojazdów na kontrole ortopedyczne oraz zakupu sprzętu ortopedycznego przekraczają możliwości finansowe moich rodziców. Dlatego proszę o wsparcie mojego leczenia oraz codziennego funkcjonowania.  Wierzę, że dzięki 1% Państwa podatku dochodowego lub darowiźnie przekazanej na rzecz Fundacji Avalon z dopiskiem Kociński, 7995 uda mi się zrealizować moje motto życiowe:"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie..."

POMÓŻ MI ZMIERZYĆ SIĘ Z RZECZYWISTOŚCIĄ

"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie..."


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1226

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!