Nazywam się Mateusz Kandzia, mam 26 lat. Uprawiałem sport, wiodłem normalne życie, miałem marzenia, plany na przyszłość i żadnych obaw o to, co będzie...

Nazywam się Mateusz Kandzia, mam 26 lat. Uprawiałem sport, wiodłem normalne życie, miałem marzenia, plany na przyszłość i żadnych obaw o to, co będzie. Niespodziewanie dotknęła mnie ciężka choroba - glejak móżdżku, a następnie zapalenie rdzenia kręgowego. Miałem kilka ciężkich operacji.Z wysportowanego człowieka stałem się osobą niepełnosprawną. Mam sparaliżowane 70% ciała, od klatki piersiowej w dół.Od kilku miesięcy jestem intensywnie rehabilitowany. Dzięki rehabilitacji mogę już unieść jedną nogę do góry. Lekarze pokładają dużą nadzieję, że stanę na nogi i będę chodził. Nie poddaję się, każdego dnia podejmuje walkę o lepsze jutro, mam przecież jeszcze całe życie przed sobą.Żeby moje marzenia spełniły się potrzebna jest dalsza intensywna rehabilitacja. Koszt rehabilitacji jest ogromny.                                                                                                           

PROSZĘ, POMÓŻCIE MI STANĄĆ NA NOGI I NORMALNIE ŻYĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kandzia, 6458 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność oraz w życiu codziennym.

Dziękuję - Mateusz Kandzia


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 552

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!