Witam, nazywam się Mariola i mam 51 lat. Cierpię na choroby neurologiczne oraz upośledzenie narządu ruchu. W 2011 r. stwierdzono u mnie niepełnosprawność umiarkowaną...

Witam, nazywam się Mariola i mam 51 lat. Cierpię na choroby neurologiczne oraz upośledzenie narządu ruchu. W 2011 r. stwierdzono u mnie niepełnosprawność umiarkowaną. Pomimo mojej choroby staram się nie poddawać i myśleć pozytywnie.Niestety, koszty utrzymania mojego zdrowia przewyższają moje możliwości finansowe. Dlatego proszę o wsparcie i pomoc. Będę wdzięczna za przekazanie 1% na moje subkonto.Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Pierzchała, 7207 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością, wspierają Państwo moje codzienne funkcjonowanie.Za wszelką pomoc bardzo dziękuję.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Za wszelką pomoc bardzo dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 359

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!