Nazywam się Mariola Janus. Mieszkam w Krakowie. W wieku 15 lat uległam ciężkiemu wypadkowi komunikacyjnemu, którego skutkiem jest stracona nerka, złamany kręgosłup z uszkodzeniem rdzenia. Zmagam się z paraliżem kończyn dolnych i brakiem czucia od pasa w dół. Mimo niepełnosprawności jestem pogodną, ciekawą życia osobą, pragnącą żyć normalnie.

Moje pasje to nurkowanie oraz cross fit dla osób niepełnosprawnych oraz ogólne zajęcia fizyczne poprawiające kondycje. Jedynym sposobem na kontynuowanie moich pasji i zmagania się z codziennym życiem jest intensywna rehabilitacja. Systematyczna rehabilitacja wiąże się z dużym kosztami które przekraczają moje możliwości finansowe, dlatego proszę wszystkich którzy chcieliby od serca mi pomóc o wsparcie.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem JANUS, 11904 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu i realizacji moich pasji.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 286

Ilość pobrań: 10

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!