Nazywam się Maria Bigaj, od ponad 20 lat choruję na jaskrę. Ostatni rok był dla mnie szczególnie ciężki, po wielu operacjach i zabiegach laserowych utraciłam wzrok...

Nazywam się Maria Bigaj, od ponad 20 lat choruję na jaskrę. Ostatni rok był dla mnie szczególnie ciężki, po wielu operacjach i zabiegach laserowych utraciłam wzrok (ślepota oka prawego, poczucie światła w lewym). Uczę się żyć na nowo, w nowej rzeczywistości, którą jest ciemność, gdzie każda, najprostsza czynność jest wyzwaniem.Proszę Państwa o wsparcie przy zakupie niezbędnych kropli i leków. Moją jedyną nadzieją jest niezwykle kosztowny zabieg z udziałem komórek macierzystych, mam nadzieję, że dzięki niemu będę mogła jeszcze kiedyś zobaczyć twarze bliskich.Dziękuję wszystkim Darczyńcom za przybliżenie mnie do tego marzenia.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Bigaj, 10018 pomożecie mi PAŃSTWO w codziennym funkcjonowaniu oraz leczeniu. PAŃSTWA wsparcie daje mi nadzieję na nowe życie.

Dziękuję wszystkim Darczyńcom za przybliżenie mnie do tego marzenia.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 373

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!