Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Marcel Bajek

Mam na imię Marcelek, mam 7 lat i codziennie zmagam się z całościowym zaburzeniem rozwoju, jakim jest autyzm. Przeraża mnie ten świat, jego dźwięki i intensywne zapachy są nie do wytrzymania. Ludzie po prostu mnie przerażają, a tak bardzo chciałbym mieć kolegów. Przez nadwrażliwość sensoryczną mam problemy nawet z noszeniem skarpetek...

Mam na imię Marcelek, mam 7 lat i codziennie zmagam się z całościowym zaburzeniem rozwoju, jakim jest autyzm. Przeraża mnie ten świat, jego dźwięki i intensywne zapachy są nie do wytrzymania. Ludzie po prostu mnie przerażają, a tak bardzo chciałbym mieć kolegów. Przez nadwrażliwość sensoryczną mam problemy nawet z noszeniem skarpetek.Ograniczona ilość bodźców i moje problemy w kontaktach z rówieśnikami bardzo utrudniają mi codzienne funkcjonowanie. Wyjście rano do szkoły jest dla mnie dużym wyzwaniem, jak dla niektórych skok na bungee. Tyle wysiłku muszę włożyć w samodzielne napisanie zdania w zeszycie, czasem nie rozumiem, co się do mnie mówi. Mimo tych trudności uwielbiam zajęcia sportowe i komputerowe, ta miłość pozwala mi przetrwać w tym niezrozumiałym dla mnie świecie. Mieszkam z młodszym bratem, mam jamniczka. Mama poświęca mi cały swój czas, jeździmy do różnych lekarzy i na terapię.Chciałbym kiedyś zostać policjantem, ale najpierw muszę nauczyć się życia wśród ludzi. Twoja pomoc może pomóc mi zrozumieć ten świat i pokonać bariery utrudniające mi normalne życie.  

POMÓŻ MARCELOWI W CODZIENNYCH ZMAGANIACH Z AUTYZMEM

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Bajek, 8835 wspieracie Państwo terapie Marcelka, jego rehabilitacje i codzienne funkcjonowanie.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 396
Ulotkę wygenerowano: 17
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>